Control FLY WP 1KG

Anasayfa / İlaçlar / Control FLY WP 1KG
Control FLY WP 1KG, Karasinek Mücadele Ürünü, Karasinek ilacı, kara sinek ilaçlama, uygun kara sinek ilacı ucuz fiyatlama

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: İlaçlar

Ürün Kodu: HSRU-047

Fiyatı: 260 TL + Kdv.

CONTROL FLY  Karasinek Mücadele Ürünü

*Yeni nesil insektisitlerden olan thiamethoxam etken maddeli güçlü formülüyle ergin karasinek mücadelesinde kesin çözüm.

*Güvenli ve Kolay Kullanım

*İnsan ve çevre sağlığı açısından güvenle kullanılabilir. Toz formülasyonda olduğu için suda kolay çözülür.

*Güçlü ve Uzun Süre Etkili

*Üniversitede yapılan biyolojik etkinlik çalışmalarında %100 e yakın etkili olduğu görülmüştür. Yapılan bilimsel çalışmalarda 45 gün etkili olduğu görülmüştür.

KULANIM ŞEKLİ 

 Control Fly, ergin karasinek mücadelesinde kullanılabilen ani ve uzun süre etkili (45 gün) bir insektisittir. Uygulamanın etkinliğini artırmak için, karasineklerin ürünü yiyebilecekleri yüzeylere uygulama yapmak gerekmektedir. Bu nedenle uygulama için, karasineklerin dinlenme alanları(güneşli duvarlar, pencere, kapı, çerçeve vb.) seçilmelidir.

Spreyleme Yöntemi: 100 g Control Fly 0,8 lt ılık suyla karıştırılır. Elde edilen karışım 40 m2 alana sprey şeklinde püskürtülür. Bu uygulamanın etkisi 45 gün devam eder. Uygulama yapılacak spreyleme cihazını önce tavsiye edilen su ile doldurunuz, sonra Control Fly’yi ekleyerek iyice karıştırınız. Uygulamaya 30 dk’dan fazla ara verilirse, uygulamaya tekrar başlamadan önce karışımı iyice çalkalayınız. Kirli ve yeni kireçlenmiş alanlara uygulama yapmaktan kaçınınız. Hayvanların ulaşabileceği veya yalayabileceği yerlere uygulama yapmayınız.

Boyama Yöntemi: 100 g Control Fly 65 ml ılık su ile karıştırılır ve bu karışım 40 m2 alana boyama şeklinde uygulanır. Uygulama 10×30 cm ebatlarında bant şeklinde 5 noktada yapılabilir. Boyama uygulamasına uygun olmayan yüzeyler için; uygulama karton veya polietilen malzemeden yapılmış parçalara yapılır ve tavana asılarak uygulama tamamlanır. Uygulamanın etkisi 40 gün devam ede

KULLANILACAĞI ZARARLI ORGANİZMALAR

Zararlı Türü

Uygulama alanı ve şekli

Uygulama dozu

Uygulama aralığı

Ergin Karasinek

Hayvan barınaklarında kullanılır. Boyama ve sprey şeklinde uygulanır .

Taban alanı için:

Boyama yöntemi ile: 0.25 g/m2

Sprey yöntemi ile: 0.5 g /m2

Duvar/yüzey alanı için:

Boyama yöntemi ile: 0.1 g/mSprey yöntemi ile: 0.2g/ m2

Boyama:

Etkisi 6-8 hafta devam eder

Sprey:

Etkisi 4-6 hafta devam eder

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (256) 612 06 66

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. Haşere Ürünleri
SSL Sertifikası Hasere Ürünleri
Top