Veteninerlik Dezenfeksiyonu

Anasayfa / Dezenfektanlar / Veteninerlik Dezenfeksiyonu
Veteninerlik Dezenfeksiyonu, Mastitis sorununu önler, koli bakterilerini yok eder. Şap virüslerinde etkilidir. Yemden yararlanma oranını arttırır. Büyümeyi hızlandırır, verimi arttırır.

Stok Durumu: Mevcut

Kategori: Dezenfektanlar

Ürün Kodu: HSRU-003

Fiyatı: 70 TL + Kdv.

BİYOGÜVENLİK

Düzenli Periyotlarda ve azami dikkatle kullanıldığında, hastalık sebebi patojenleri yok eder. Zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalık oluşmasını engeller.

 

EKOLOJİK DEZENFEKTAN

Bioxi®; Özel cihazlar yardımı ile ileri düzey teknoloji kullanarak hiçbir kimyasal katılmadan üretilmiş mikrobiyosid bir üründür. Oldukça güçlü ve geniş bir Anti-­‐Mikrobiyal etkiye sahiptir. Bioxi® çevre dostu yüksek düzey dezenfektan olup hayvancılık sektöründe ekonomik zarara neden olan birçok zararlı bakteri, fungus ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde minimize eder.

 

Bakteri, mantar, virüs ve sporlar hayvanlarımızın sağlığına zararlıdır. Bu gruplar üretimde büyük ekonomik kayıplar yaratabilirler. Hayvancılık sektöründe dezenfeksiyon uygulaması, biyogüvenlik zincirinin önemli halkasıdır. Bir işletme için uygun olan dezenfektanları seçmek ve seçilen dezenfektanı doğru şekilde uygulamak bu konuda başarının püf noktasıdır. Kalite, verimlilik ve ekonomik kazançlar açısından oldukça önemlidir.

 

Uzun süreli koruma ve kontrol sağlayan aktif biyosidal yapıya sahip Bioxi®, işletmelerdeki bulaşıcı hastalıklara ve buna bağlı kayıplara son verir. Hayvan barınaklarının, kafeslerin dezenfeksiyonunda (yer-yüzey ve hava dezenfeksiyonu) Bioxi® sayesinde uzun süre kontrol altındadır.

 

Temizlik yapıldıktan sonra dezenfeksiyon işlemi uygulanarak kaliteli ve sağlıklı bir üretim, çevre ve çalışanların temiz ve sağlıklı olmasının yanı sıra işletmedeki alet ve edevatların hijyeni sağlanır. Zararlı mikroorganizma bulaşan üründe, tat, koku, yapı ve aroma değişebilmekte ve buna bağlı olarak kalite düşmektedir. Kontamine gıdaların tüketilmesi insan sağlığı açısından sorun olduğu gibi işletmeye de büyük zararlar verebilmektedir. Bu olumsuz etkenlerin ortadan kaldırılmasında Dezenfeksiyon oldukça önemlidir.

 

AB Yönetmelik. : T.C. Sağlık Bakanlığı, Veterinerlik Alanı Dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir.

 

Kimyasal Bileşimi ve Özellikleri: Aktif Klor %0,0229 ( Cas no: 7681-52-9)(g/l veya % w/w), NaOCl %0,024 ,  Yardımcı Madde: Çözücü % 99.976 Süper Aktif Su  ( Redoks Değeri > 950mV)

 

KULLANMADAN ÖNCE ETİKETİ ve PROSPEKTÜSÜNÜ MUTLAKA OKUYUNUZ.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (256) 612 06 66

Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. Haşere Ürünleri
SSL Sertifikası Hasere Ürünleri
Top